Leopoldsburg werd door de provincie Limburg geselecteerd om deel te nemen aan het project "Naar de Kern"

06-01-2018

Leopoldsburg werd door de provincie Limburg geselecteerd om deel te nemen aan het project "Naar de Kern". In samenwerking met een aantal deskundigen gaan we op zoek naar het DNA van onze gemeente. Hoe kunnen we onze gemeente bruisend en aantrekkelijk maken?

Inwoners van Leopoldsburg hebben zeer waardevolle ideeën en ervaringen en daarom ben jij voor ons een belangrijke schakel.

Op zaterdag 13 januari organiseren wij een bijeenkomst waar iedereen zijn stem mag laten horen.
Datum: zaterdag 13 januari
Tijd:  13.00 – 17.00 uur

Locatie: cultuurcentrum Leopoldsburg

Doet je met ons mee? Je kunt een e-mail sturen naar Iris de Jong: i.dejong@hotmail.com . Hierna ontvang je een e-mail met meer informatie over deze dag. Wij hopen je te mogen ontmoeten!

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.